РДГУ ____________________ КАФЕДРА ПОЛІТИЧНИХ НАУК

Життя чудове - якщо кольорове /Скрябін/

І-й етап «Пам’ятки моєї родини»

  • Понеділок, 03 травня 2021 00:00
І-й етап «Пам’ятки моєї родини»

З 22 березня по 30 квітня проходив І-й етап Інформаційно-освітнього проєкту «Пам’ятки моєї родини» - збір заявок і презентацій учнів з пам’ятками їх родин.

Оргкомітет отримав 351 заявок і  презентацій,  з яких  38 % складають пам’ятки «фотографії з історії родини», 26% -  «предмети / матеріальні артефакти»,  18 % - «нагорода члена родини», 8 % - «документ с історії родини», 48% - інші форми пам’яток.

 

Дякуємо учням, вчителям, вихователям, 

які долучились до проєкту і надіслали чудові презентації!

 

За проханням керівництва шкіл і самих учасників термін прийняття заявок було продовжено з 10 квітня до 30 квітня, тому наступні етапи також продовжені, а Фінальний етап переносяться з 15 травня на 1 червня - Міжнародний день захисту дітей.

 

Увага!

1 червня 2021 року відбудеться відкриття фінального етапу проєкту - показ пам’яток родин школярів у візуальному і віртуальному форматах в Рівненській обласній науковій бібліотеці.

 

Про результати і етапи реалізації проекту, його заходи Всі учасники будуть повідомлені через  електронну пошту або через соціальні мережі.

Проєкт реалізують факультет історії, політології та міжнародних відносин та психолого-природничий факультет РДГУ спільно з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Проєкт підтримує Рівненська обласна рада, Управління освіти і науки Рівненської ОДА, Рівненський обласний краєзнавчий музей, Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека та громадські організації «Мнемоніка», «Сталий розвиток - майбутнє».

 

 

Графік реалізації проєкту

(зі змінами)

 

1-й етап: 22 березня – 30 квітня: прийом заявок з презентаціями учасників.

2-й етап: 5 – 15 травня: систематизація презентацій, створення структурованого архіву пам’яток для організації віртуальної експозиції на фінальному етапі проєкту, розіграш призів для учасників усіх номінацій проєкту.

3-й етап: 16 травня – 30 травня: підготовка віртуальної експозиції пам’яток всіх учасників проєкту. Розіграш лотереї з призами для учасників проєкту. Підготовка відзнак для всіх учнів-учасників проєкту (електронний формат).

4-й етап (фінальний): 1 червня: офіційне відкриття віртуальної експозиції (на сайтах організаційних членів оргкомітету) в Міжнародний день захисту та її візуальна презентація в приміщені Рівненської обласної наукової бібліотеки, нагорода учасників призами, розсилка всім учасникам електронного сертифікату-подяки учасника, святковий концерт, проведення прес-конференції.

 

За консультацією можна звертатися до:

  • секретаря оргкомітету проєкту Дячук Ольги Антонівни: 067 131 7440 (Viber, Телеграм).
  • представника оргкомітету Сєвєрової Ольги Владиславівни: 096 127 1412 (Viber, Телеграм);
  • керівника проєкту Кириленко Олесі Миколаївни: 096 294 3291 (Viber, Телеграм);

 

 

 

 

 

Підписка на новини

Підписка на розсилку кафедри політичних наук РДГУ. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

Кафедра політичних наук

Кафедра політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету

Fama plures, quam opes

Контактні дані

Кафедра політичних наук РДГУ

Адрес: м. Рівне, 33000 вул. Пластова, 32, ауд. 228, 229.
 http://www.isf.rv.ua
Телефони : (0362) 26-56-91
                   (067) 131-74-40