РДГУ ____________________ КАФЕДРА ПОЛІТИЧНИХ НАУК

Життя чудове - якщо кольорове /Скрябін/

 Участь у проєкті Еразмус+ «Ціннісні орієнтири українського студентства»

  • Вівторок, 20 квітня 2021 00:00
 Участь у проєкті Еразмус+ «Ціннісні орієнтири українського студентства»

 20 квітня 2021 року студенти спеціальності 052 «політологія» Музичук Олена, Сачук Юлія, Якобчук Марія, Данильчук Анастасія разом з студентами інших спеціальностей та факультетів Рівненського державного гуманітарного університету стали учасниками фокус-групи  «Ціннісні орієнтири українського студентства». Фокус-групове дослідження є частиною проєкту Еразмус+ напряму ім. Жана Монне: 620395-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-SUPPA “ЄС-Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадських спільнот в Україні».

Євроінтеграційні перспективи України значною мірою залежать від ціннісних орієнтацій українського студентства, яке є локомотивом змін в державі. Саме це і визначає актуальність масштабного дослідницького проєкту «Ціннісні орієнтири українського студентства». 

Цільовою аудиторією є студенти бакалаврату / магістратури денної форми навчання ЗВО з різних регіонів України. Фокус-група від РДГУ була представлена 12 студентами факультету історії, політології та міжнародних відносин, психолого-природничого факультету, філологічного факультету та факультету документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики.

Проєкт реалізується Українською Асоціацією Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції (APREI). В рамках дослідження учасниками проєкту планується вперше спроєктувати отримані результати на узагальнюючі ціннісні матриці і визначити вектор аксіологічних трансформацій українського суспільства. Головним результатом дослідження буде розробка ефективної стратегії формування проєвропейських ціннісних орієнтирів у студентському середовищі. 

Керівниця проєкту: Олена Тупахіна, доцент Запорізького національного університету, членкиня APREI.

Організаторка фокус-групи: Таміла Герасимчук, доцент кафедри політичних наук, членкиня APREI.

Дякуємо студентам за активну життєву позицію, за усвідомлення того, що цінності такі важливі у житті кожної людини, суспільства, держави. Нехай Ваші цінності будуть дороговказами у Вашому житті, нехай вони трансформуються разом з Вами та ведуть Вас до успіху. Адже успіх – це шлях, отримуйте насолоду від нових знань та набуття досвіду, будьте в гармонії з собою та світом, бережіть цінності, які ви носите у своєму серці, примножуйте та розвивайте їх.

 

Підписка на новини

Підписка на розсилку кафедри політичних наук РДГУ. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

Кафедра політичних наук

Кафедра політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету

Fama plures, quam opes

Контактні дані

Кафедра політичних наук РДГУ

Адрес: м. Рівне, 33000 вул. Пластова, 32, ауд. 228, 229.
 http://www.isf.rv.ua
Телефони : (0362) 26-56-91
                   (067) 131-74-40