РДГУ ____________________ КАФЕДРА ПОЛІТИЧНИХ НАУК

Життя чудове - якщо кольорове /Скрябін/

«Жіноче політичне лідерство в Україні: досягнення, проблеми і перспективи розвитку»

  • Середа, 03 червня 2020 00:00
«Жіноче політичне лідерство в Україні: досягнення, проблеми і перспективи розвитку»

Викладачі та студенти кафедри політичних наук РДГУ взяли участь у круглому столі «Жіноче політичне лідерство в Україні: досягнення, проблеми і перспективи розвитку»

 

Круглий стіл «Жіноче політичне лідерство в Україні: досягнення, проблеми і перспективи розвитку» пройшов у м. Рівне 5 березня 2020 року в рамках проекту «Відстоювання прав жінок у політиці та в процесі прийняття рішень».

В круглому столі взяли участь політики, науковці, викладачі, громадські активісти, журналісти Рівненсьої області, а також студенти і представниці Парламенту дітей м. Рівне, які обговорювали проблеми розвитку жіночого політичного лідерства в Україні на національному і місцевому рівнях, а також важливість підтримки жінок на місцевих виборах в жовтні 2020 року.

Серед доповідачів були Світлана Богатирчук-Кривко, депутатка Рівненської обласної ради, членкиня делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи; Олексій Горецький, експерт з виборів, директор Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України»; Alla Losik, екоактивістка, зоозахисниця, керівниця Рівненської обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»; Ірина Білошицька, депутатка Гощанської селищної ради; Руслана Шаркова, завідувачка відділом молодіжної політики та органів учнівського самоврядування Рівненського міського палацу дітей та молоді, координаторка діяльності Парламенту дітей м. Рівне та інші.

Круглий стіл пройшов у Рівненському інституті Київського університету права НАН України.

Проект реалізується за підтримки Посольства Королівства Нідерландів і проводиться у шести областях України – Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій, Житомирській, Миколаївській, та Херсонській.

Мета проекту – підтримка розвитку жіночого політичного лідерства в Україні.

Керівником проекту виступає Кириленко Олеся Миколаївна , професор кафедри політичних наук РДГУ, Голова Всеукраїнської громадської організації «Ліга жінок-виборців України 50/50»

 

На фото:

Світлана Богатирчук-Кривко, депутатка Рівненської обласної ради, членкиня делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи;

Олексій Горецький, експерт з виборів, директор Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України»;

Vita Kostiuk, голова Молодіжної ради Смизької ОТГ, голова ГО «Агенція розвитку громад «Інтонація ЗМІН»

 

 

 

 

Підписка на новини

Підписка на розсилку кафедри політичних наук РДГУ. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

Кафедра політичних наук

Кафедра політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету

Fama plures, quam opes

Контактні дані

Кафедра політичних наук РДГУ

Адрес: м. Рівне, 33000 вул. Пластова, 32, ауд. 228, 229.
 http://www.isf.rv.ua
Телефони : (0362) 26-56-91
                   (067) 131-74-40