РДГУ ____________________ КАФЕДРА ПОЛІТИЧНИХ НАУК

Життя чудове - якщо кольорове /Скрябін/

Марафон: роль громадян у політичних реформах

  • Субота, 27 жовтня 2018 00:00
Марафон: роль громадян у політичних реформах

Викладачі кафедри політичних наук та студенти спеціальностей «Політологія» та «Міжнародні відносини» 26 жовтня відвідали Марафон: роль громадян у політичних реформах, що проходив у межах проекту «Активна Громада: право вибору».

Форум розпочався із панельної дискусії, в ході якої обговорили основні проблеми та недоліки виборчої системи України. Серед спікерів були вітчизняні експерти у сфері національних реформ, представники аналітичних центрів, громадських організацій та депутати міської та обласної рад. Більшість присутніх погодилися із судженням про те, що громадяни відіграють важливу роль у впровадженні реформ, а відкритий діалог між владою й громадою допоможе творити позитивні зміни в суспільстві й державі.

Після цього учасники об'єдналися в групи і розробляли бачення та план впровадження політичних реформ на місцях. Наші студенти вдало презентували ідеї команд «реалістів», «критиків» та «мрійників» стосовно інструментів фінансування політичних партій та виборчої реформи.

Захід був цікавий та змістовний, учасники підвищили рівень обізнананості про дилеми виборчої реформи, виклики реформи політичних фінансів та антикорупційної.

 

 

Підписка на новини

Підписка на розсилку кафедри політичних наук РДГУ. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

Кафедра політичних наук

Кафедра політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету

Fama plures, quam opes

Контактні дані

Кафедра політичних наук РДГУ

Адрес: м. Рівне, 33000 вул. Пластова, 32, ауд. 228, 229.
 http://www.isf.rv.ua
Телефони : (0362) 26-56-91
                   (067) 131-74-40