РДГУ ____________________ КАФЕДРА ПОЛІТИЧНИХ НАУК

Життя чудове - якщо кольорове /Скрябін/

ІІІ КОНГРЕС СОЦІОЛОГІЧНОЇ АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНИ

  • Неділя, 22 жовтня 2017 00:00
ІІІ КОНГРЕС СОЦІОЛОГІЧНОЇ АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНИ

Представники кафедри політичних наук проф. Кириленко О.М. та аспірант Конончук О.Г. взяли участь у IІІ Конгресі Соціологічної асоціації України «Нові нерівності – нові конфлікти: шляхи подолання», який проходив 12-13 жовтня 2017 р. у м. Харків та об’єднав науковців Австрії, Білорусі, Литви, Росії, Туреччини, Угорщини, України, Чехії, Японії та інших країн.

 На заході було обговорено найгостріші проблеми України та світу, а також інші актуальні питання розвитку соціологічної науки. Зокрема, Пал Тамаш, директор Центру соціальної політики Будапештського університету Корвіна, представив доповідь «Майбутнє праці у Східній Європі: виживання у низькотехнологічних гетто»; Олена Здравомислова, д.соціол.н., професор Європейського університету (м. Санкт-Петербург), презентувала тему «Синдром покоління «сендвіч»: стратегії подолання в умовах тренду старіння населення»; д.соціол.н., академік НАН України Елла Лібанова виголосила доповідь «Нерівність в Україні: причини та наслідки», а д.соціол.н., професор, завідувач кафедри соціальних структур та соціальних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ольга Куценко говорила про суспільство нерівних, суперечності та виклики комплексних соціальних нерівностей для України.

У рамках наукового заходу відбулися засідання 8 круглих столів, працювало 24 секції, на яких учені мали змогу поділитися результатами своїх досліджень, обговорити питання стану методології соціології в Україні, методів збору кількісної соціологічної інформації, структури нерівностей, соціальної напруженості, цінностей і культури, соціальної політики та соціальної роботи тощо.

 

Підписка на новини

Підписка на розсилку кафедри політичних наук РДГУ. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

Кафедра політичних наук

Кафедра політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету

Fama plures, quam opes

Контактні дані

Кафедра політичних наук РДГУ

Адрес: м. Рівне, 33000 вул. Пластова, 32, ауд. 228, 229.
 http://www.isf.rv.ua
Телефони : (0362) 26-56-91
                   (067) 131-74-40