РДГУ ____________________ КАФЕДРА ПОЛІТИЧНИХ НАУК

Життя чудове - якщо кольорове /Скрябін/

Презентація ВІ "Активна громада"

  • Субота, 16 вересня 2017 00:00
Презентація ВІ "Активна громада"

14 вересня 2017 року представники Всеукраїнської Ініціативи Активна Громада Рівного – координаторка Наталія Малиновська (випускниця спеціальності «ПОЛІТОЛОГІЯ»), та її помічниця Наталія Головач (магістрантка спеціальності «ПОЛІТОЛОГІЯ»), завітали до Рівненського державного гуманітарного університету на зустріч зі студентами спеціальностей «Політологія», «Соціологія» та «Міжнародні відносини».

У ході зустрічі розповідали про діяльність ВГО Institute Respublica/Інститут «Республіка», ВІ «Активна Громада» та про особливості роботи в громадському секторі загалом. Впродовж заходу ознайомили студентів із проектами, які вже реалізовані Активною Громадою Рівного, зокрема, про – дебатний турнір, Форум синергія влади та громади та Всеукраїнську акцію «Диванна незалежаність / Українська незалежність».

Окремо зупинилися на перевагах та можливостях роботи в громадському секторі. Розповіли чому корисно долучатися до роботи «Активної Громади» та який досвід студенти зможуть отримати, запросили брати участь у конкурсі на найкреативніший захід-презентацію. Наталія Головач поділилася досвідом проходження стажування та розповіла про можливості навчання і професійного зростання. Другу лекцію присвятили місцевим ініціативам, інструментам участі, якими володіють громадяни для вирішення місцевих проблем.

Дякуємо Наталії Малиновській та Наталії Головач за активність і такий живий формат спілкування! Сподіваємося на подальшу співпрацю!

 

 

Підписка на новини

Підписка на розсилку кафедри політичних наук РДГУ. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

Кафедра політичних наук

Кафедра політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету

Fama plures, quam opes

Контактні дані

Кафедра політичних наук РДГУ

Адрес: м. Рівне, 33000 вул. Пластова, 32, ауд. 228, 229.
 http://www.isf.rv.ua
Телефони : (0362) 26-56-91
                   (067) 131-74-40