РДГУ ____________________ КАФЕДРА ПОЛІТИЧНИХ НАУК

Життя чудове - якщо кольорове /Скрябін/

Освітній воркшоп КВУ

  • Середа, 07 березня 2018 00:00
Освітній воркшоп КВУ

Студенти спеціальності "Політологія" та викладачі кафедри політичних наук взяли участь у освітньому воркшопі Комітету виборців України. Головною темою обговорення стало питання напрацювання дієвого механізму для комплексної оцінки роботи народних депутатів.

На початку заходу директор Рівненського КВУ Олексій Горецький презентував результати моніторингу діяльності Верховної Ради України і розповів за якими критеріями відбувається це дослідження.

Після презентації результатів моніторингу народний депутат України Олександр Черненко розказав про непублічні та кулуарні особливості роботи Верховної Ради і закликав активну спільноту долучатися до тиску з метою зміни правил роботи Парламенту.

У другій частині заходу відбулося практичне заняття, під час якого експерти КВУ представили методологію щодо визначення ефективності роботи народних депутатів України. Учасники воркшопу ознайомилися з тим, як працювати на веб-сайті Верховної Ради із вказаними інструментами. І відразу ж застосували їх на практиці, шукаючи інформацію про діяльність народного обранця на прикладі нардепа від міста Рівного Олега Осуховського.

 Детальніша інформація за посиланням: У Рівному вчили моніторити роботу народних депутатів України

Підписка на новини

Підписка на розсилку кафедри політичних наук РДГУ. Всі поля, відмічені *, обов'язкові.

Кафедра політичних наук

Кафедра політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету

Fama plures, quam opes

Контактні дані

Кафедра політичних наук РДГУ

Адрес: м. Рівне, 33000 вул. Пластова, 32, ауд. 228, 229.
 http://www.isf.rv.ua
Телефони : (0362) 26-56-91
                   (067) 131-74-40